Warsztaty w kwietnych łąkach

Oferujemy wynajem Zagrody Kwietne Łąki na warsztaty rozwojowe/obozy jogi, fitness, pilates/ kameralne imprezy integracyjne/rodzinne pobyty urlopowe bądź okolicznościowe.

Mamy stałą bazę klientów organizujących regularnie weekendowe pobyty. Zapraszamy do dołączenia do grup. Możemy też zorganiozwać warsztaty dla Ciebie i twojej grupy. Program ustalamy indywidualnie.

Nasza propozycja to:

1. To jak najbardziej ROZWÓJ, jak najbardziej przyglądanie się sobie, ale też

2. CZAS DLA SIEBIE, możliwość poczytania zaległej lektury, odbycia spływu kajakowego czy
pierwszych kroków na koniu, lub, po prostu: twórczego nic nie robienia na kocu na trawie!

3. PRZESTRZEŃ mamy tu prawie 2h terenu. 10 minut spacerem od naszej Zagrody, dla naszych gości jest dostępna plaża nad rzeką Krutynią. Można znaleźć sobie osobne miejsce do pobycia z samą sobą, w ciszy i spokoju.

4. KRĄG KOBIET, to ważna wartość w Kwietnych Łąkach!

Grupa wspierających się kobiet, różnych, o odmiennych doświadczeniach, ale chcących wysłuchać się nawzajem! To okazja na pogaduchy, wspólne przygotowanie posiłku.

Ale, też możliwość podzielenia się z innymi swoim bólem czy radością, odkryciem ,że przecież : „ja też”, choć nigdy nie umniejsza to jednostkowego przeżycia, jego głębi i indywidualnego wpływu na nas.

5.RUCH – jego też nie zabraknie! Że ma niebywałe znaczenie i wpływ na naszą psychikę, wiemy wszystkie. Tylko czasem…trudno się zabrać. W grupie jakoś raźniej…Przez trzy warsztatowe dni z ideą ruchu wykonywanego w zgodzie z oddechem – Body Art. .- zapozna nas doświadczona trenerka fitnessu. Poranną jogę poprowadzi zaprzyjaźniony jogin.

Po szczegóły zapraszam na nasze social media, bądź do bezpośredniego kontaktu mailowego.

Zapraszam serdecznie!

Joanna Łepek, trener rozwoju osobistego.